LOĎ „HARNAŚ“

- Kaviareň na vode.

Jednou z atrakcií Pienin je nedávno vzniknuté Čorštýnske jazero. Toto jazero sa nachádza nad zaplavenom koryte rieky Dunajec. Pod vodou sa nachádzajú také známe obce, ako Čorštýn, časť obce Niedzica alebo Stare Maniowy.

Loď „HARNAŚ“ je plávajúca kaviareň, z paluby ktorej je možné sa kochať okolitými architektonickými ako aj prírodnými pamiatkami, ako sú napríklad: Hrad Dunajec v Niedzicy, hrad v Čorštýne, Vodná priehrada v Niedzici, skanzen na poloostrove Stylchen, Zelené Skalky, Pieninský národný park a veľa iných. Vo vrchnej časti a na predku lode sa nachádzajú slnečné terasy, na ktorých sa môžete slniť počas pomalej plavby. V strednej časti lode sa nachádza presklená kaviareň, v ktorej si pri zvukoch príjemnej hudby môžete vychutnať kávu, chladné pivko alebo si dať niečo sladké.

Prístav lode sa nachádza v obci Niedzica Hrad v úpätí hradu. Trafíte ku nám ľahko, nakoľko priamo z hradu Dunajec vedie k nám cesta priamo do prístavu lodí „Biela Pani“ .

Loď „Harnaś“ je jediná loď na prepravu osôb, ktorá ponúka vyhliadkové plavby, a ktorá sa plaví po čorštýnskom jazere.

Loď môže na jedenkrát zobrať na palubu 130 osôb, čo zaručuje, že sa zmestia tak jednotlivé osoby, ako aj väčšie organizované skupiny.

Viac informácií získate na telefónnom čísle:

+48 608 628 732 lub 18 27 50 121

Prístav lode „HARNAŚ“ sa nachádza v úpätí hradu Dunajec v Niedzici.

INFORMÁCIE

 • Plavby: o každej plnej hodine (pri min. 15 osobách)
 • Doba trvania: 50 minút
 • Termíny: od mája do októbra
 • Ceny: dospelí: 28 PLN, deti (4-15 rokov):  24 PLN

REZERVÁCIE PRE SKUPINY:

 • tel.18 275 01 21,
 •      18 275 01 25
  fax.18 275 07 07
  mobil. 608 628 732
 • e-mail: pensjonat@wolski.pl
Zúčastnite sa virtuálnej plavby po Čorštýnskom jazere